Tööstusautomaatika

 

 

Parim lahendus elektri- ja automaatikatoodete hankimiseks!

Tuues oma ostud SLO-sse, on Teil võimalus optimeerida kõik ettevõtte elektri- ja automaatikatoodete hanke- ja ladustamisprotsessid! 

SLO tööstustarvikute müügi põhieesmärk on aidata oma klientidel kulusid kokku hoida - lai tootevalik tagab vajalike seadmete ja tarvikute kindla ja kiire kättesaadavuse.

 Lisaks hinnale on olulised kulutegurid:

  • tellimis- ja tarneprotsess
  • arveldusprotsess
  • kaubaveokulud, väiketellimuste juurdehindlus jne.
  • ladustamine
  • ostusüsteemi haldamine
  • kaubaartiklite haldamine
  • aruandlus, järelevalve
  • arendusprotsessid
  • hankeprotsessi optimeerimine

Oma klientidele pakume: 

· Ladustamisteenust
· Konsignatsiooni ladusid kliendi juures
· Kiirtarneid
· Automaatika-alaseid konsultatsioone
· Kaablite kerimist ja mõõtulõikamist
· Projektipõhiseid tarneid

 

  

Automaatikatoodete osas on sageli probleemiks tootjate vähesed laovarud, mis raskendab toodete kättesaadavust ja pikendab tarneaegu. Et kindlustada oma klientidele tõrgeteta tootmine, oleme investeerinud oma ladude süsteemi, mis võimaldab ladustada vajalikke tooteid lisaks kesklaole ka arvukates kliendiladudes. 

Lisaks laiale tootevalikule on meie müügikonsultandid koolitatud automaatika ja automaatikatoodete alal.

 
 
 SLO tööstusvaldkonnas on Teile abiks:

Mika Vatunen, tööstuse müügijuht / Tallinn

mika.vatunen@slo.ee

Kert Kask, projektimüügi insener / Rakvere

kert.kask@slo.ee

   

Kristina Reinvee, müügisekretär / Tallinn

kristina.reinvee@slo.ee

 
Martin Kask, müügiinsener / Tallinn

martin.kask@slo.ee

 

 

 

Siim Muiste, müügiinsener / Tartu

siim.muiste@slo.ee 

 

Henry Õun, müügiinsener / Kuressaare

henry.oun@slo.ee 

 

Roman Hozjainov, müügiinsener / Narva

roman.hozjainov@slo.ee 

 

 

Marti Merirand, müügiinsener / Pärnu

marti.merirand@slo.ee

 

Rene Luik, müüja-logistik / Paide

rene.luik@slo.ee

 

Ain Saard, müügiinsener / Tallinn

ain.saard@slo.ee