Elektrimaterjalide hulgimüük
TULE MEIE MEESKONDA, OOTAME SIND KÕIKJAL EESTIS!
 
icon
 
''Powered by Difference''
Meie juures leiab igaüks omale koha
 
Elektrivaldkond ei ole vaid meeste maailm. Meie töötajaskonda kuuluvad parimad mees- ja naisspetsialistid, kes on oma ala usaldusväärsed ja kogenud professionaalid.
icon
 
Julgustame üksteist
 
Me julgeme ja tahame osa võtta erinevatest projektidest, mis arendavad meid individuaalselt ja meeskondlikult. Me julgeme katsetada ja vahel ka eksida, sest ainult nii õpime ja saame uusi kogemusi.
icon
 
Loome tulevikku
 
Me oleme professionaalid, kes on alati sammukese teistest ees. Uute toodete ja tehnoloogiatega kursis olemine on meie igapäevatöös olulisel kohal. Tänu meie laialdastele teadmistele elektrivaldkonnas leiame kliendile alati parima lahenduse.
icon
Üheskoos saavutame rohkem
Me oleme tugev ja ühtehoidev meeskond, kes ületab kõik takistused. Me toetame ja õpetame teineteist, sest iga töötaja on oluline. Me usume, et meeskonnana suudame rohkem kui üksinda.
icon
Õigel ajal ja õiges kohas
Meie professionaalid on alati õigel ajal õiges kohas. Me töötame erinevates Eesti piirkondades – kõikjal, kus asuvad meie kliendid.

SLO TÖÖKOHAD
 

MÜÜGISPETSIALIST

SINU VÕIMALUSED
MEIE KLIENDID

SLOs oled Sa elektrimaterjalide müügispetsialist, keda ümbritseb pädev meeskond ja asjatundlikud kliendid. Meie juures on Sul võimalus erinevate koolituste abil saada valdkonnast veelgi laiemaid teadmisi. Sul on võimalik osaleda põnevates ühisprojektides, mis arendavad Sind nii isiklikult kui ta tööalaselt. Lisaks põhipuhkusele pakume aastas 5 tööpäeva lisapuhkust talvemõnude nautimiseks. Samuti on Sul võimalik töötada üle Eesti erinevates piirkondades, oma kodu lähedal.

KUIDAS MÜÜGIINIMESED ISE OMA TÖÖD KIRJELDAVAD? 

VAATA
"

LAOAMETNIK

Laoametnikuna oled Sa meie süsteemi tugisammas, kellest sõltub kolleegide töö tulemus ja klientide rahulolu. Garanteerime sulle stabiilse töökoha kindlate ja selgete tööülesannetega. Meie juures töötad esmaspäevast reedeni, nädalavahetusel saad puhata ning perega aega veeta. Kui oled ambitsioonikas, võib laos töötamine olla ettevõttesiseseks hüppelauaks.
Laoametnikuna õpid tundma meie tooteid ja teenuseid ning huvi korral on Sul võimalik liikuda müügiosakonda. Oma igapäevatöös väärtustad Sa töökeskkonna korda ja ohutust. SLO meeskonnas tunned Sa end alati olulise liikmena.

KUIDAS LAOAMETNIK ENDA TÖÖD KIRJELDAB?

VAATA
"
SINU KARJÄÄR SAAB ALGUSE MEIEGA!
 

SINU PANUST MÄRGATAKSE ALATI

Oled oluline osa meie ettevõtte edust ja juhtimisprotsessidest. Me oleme ühtehoidev meeskond, kes austab ja toetab Sind igal sammul. Hea koostöö on meie jaoks väga olulisel kohal.
Meile on tähtis, et Sinu töö ja eraelu oleksid tasakaalus. Me pakume sulle mugavat tööaega 8.00 kuni 16.30 ning Sul jääb pärast tööpäeva lõppu hobide ja pere jaoks rohkem aega.
Väärtusliku SLO meeskonnaliikmena oled Sa keskendunud arengule. Sinu tööd ja häid tulemusi märgatakse. Sul on võimalus tõusta karjääriredelil ja saada väärilist tasu. Kanname hoolt, et Sul oleksid korralikud töövahendid ja võimalus end erialaselt täiendada.
SLO hoolib Sinust ja Su tervisest. Me toetame Sinu sportimisvõimalusi, peame meeles olulisi sündmusi ning arvestame haigushüvitist juba teisest päevast. 

"

ÕPI EKSPERTIDELT JA SAA KOGEMUSI

SLOs on sul võimalik läbida erinevate ametikohtade praktikaid ja seda üle Eesti. Ootame Sind, kui soovid oma erialaseid teadmisi rakendada ja saada huvitavaid kogemusi. Meiega võid kindel olla, et märkame ja hindame Sinu panust ning tubli töö saab alati väärilise tasu.

OMA KOGEMUST JAGAB LAOPRAKTIKANT REMI

LOE LISAKS
"

MEIE INIMESED
 

Kalamees, pereinimene ja müüja-logistik Ragnar Roon

Minu silmis on SLO hea tööandja, sest siin on toetavad kolleegid ja peresõbralikud ühisüritused. Kuna olen pereinimene ja soovin võimalikult suure osa oma ajast lastega veeta, pean oluliseks töö ja eraelu tasakaalu. SLOs on mul tänu heale tööajale võimalik keskenduda oma perekonnale, käia maakodus ja kalal.


LOE LISAKS

Koondise tasemel vibulaskjast piirkonnajuht Evert Ressar

Minu silmis on SLO eelisteks mugav tööaeg ja sujuv koostöö kolleegide ning klientidega. Meil on ka motiveeriv boonussüsteem, mis paneb töötajad tulemuste nimel rohkem pingutama. Kuna olen SLOs töötanud erinevatel ametikohtadel, võin öelda, et siin pannakse tähele iga töötaja tulemusi ja oskusi. Võimalus ettevõttesiseselt edasi liikuda või spetsialiseeruda on samuti oluline eelis..

LOE LISAKS

Särasilmne müüja-konsultant Ann Kärme

Mulle meeldib, et SLOs pannakse palju rõhku töötajate koostööle. Meie kollektiiv koosneb oma ala ekspertidest, kes tegutsevad ühtse meeskonnana ühise eesmärgi suunas. Me oleme alati üksteisele toeks, saab nii nalja kui ka naeru ning ülemustega saab vahetult suhelda.

LOE LISAKS

Musikaalne laoametnik Harry Karl Lepp

Meil on väga hea tööaeg, mis aitab pealinna ummikuid vältida. Seega, pärast tööd jõuad sa teha kõike, mida soovid, töö ja eraelu on tasakaalus. Peale selle pean tähtsaks, et mul on stabiilne ja kindel töökoht.

SLOs on palju, mis mulle meeldib, kuid eriti toredad on meie ühisüritused. Nendel käies õpid inimesi tundma rohkem isiklikumal tasandil, saad näha nende loomingulisemat külge.

LOE LISAKS

Ambitsioonikas müügispetsialist Jonatan Kask

Olin umbes kaks aastat SLOs töötanud, kui tundsin, et tahan sammukese kõrgemale astuda. Ka SLO nägi minus potentsiaali ja minu jaoks loodi kesklao spetsialisti ametikoht. Uuteks ülesanneteks said transpordi ja laotarvete tellimine, graafikute koostamine ning ülevaate andmine tööjõust ja tehnikast.

LOE LISAKS
Name is required Email is required Phone is required Please accept privacy policy Kaaskirjad max size must be 20MB Kaaskirjad allowed types: txt, rtf, pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, odp, xls, xlsx, ods CV allowed types: txt, rtf, pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, odp, xls, xlsx, ods CV is required CV max size must be 20MB